Petrakerk ijmuiden

En ik zeg je: jij bent Petrus, de rots waarop ik mijn kerk zal bouwen (Mattheüs 16:18)

ADRES
KIJK LIVE MEE

De gemeente van de petrakerk

Als gemeente van de Petrakerk vormen wij een gemeenschap van mannen, vrouwen en kinderen, die door het geloof in God met elkaar verbonden zijn en op elkaar betrokken zijn. Jezus Christus, de zoon van God, is het die ons samenbindt als broers en zussen. We komen elke zondag bij elkaar om te bidden, uit de bijbel te lezen, er voor elkaar te zijn en met elkaar mee te leven in vreugde en verdriet.

De Petrakerk is een samenwerkingsgemeente van de Gereformeerde Kerken Vrijgemaakt (GKV) en de Christelijke Gereformeerde Kerken (CGK).

Iedereen is welkom in onze kerkdiensten!

Onze gemeente

Kerkdiensten

Elke zondag komen we als gemeente samen om 10 uur.  De kinderen van de basisschoolleeftijd gaan (om de week) tijdens de preek naar hun eigen ‘kinderkerk’. De kerkzaal bevindt zich boven; voor rolstoelgebruikers en mensen die slecht ter been zijn is er een lift in het gebouw aanwezig.

We lezen in onze gemeente uit de Nieuwe Bijbelvertaling en we zingen uit diverse Psalm- en liedbundels (o.a. Gereformeerd Kerkboek, Liedboek voor de Kerken, Opwekking, Johannes de Heer), begeleid door orgel, piano en/of YouTube filmpjes. Er wordt gecollecteerd, voor de kerk, de zending of diaconaal doel.

  • Elke zondag is er na de morgendienst gelegenheid om met elkaar koffie te drinken.
  • Eén keer per maand houden we samen met kerken in Velsen, bij toerbeurt, een oecumenische koffieochtend.
    Voor informatie kunt contact opnemen met de scriba.
  • De eerste woensdag van de maand is er koffiedrinken in de Petrazaal, voor meer informatie: Mary (0613499988)
  • Samen met andere kerken in Velsen, zijn wij bezig met een pioniersproject ‘Hart voor IJmuiden. Voor info www.hartvoorijmuiden.nl of hallo@hartvoorijmuiden.nl.
  • De leden krijgen elke drie weken een nieuwsbrief per mail.
  • Sinds kort werken wij met de Scipio app, dit is in ontwikkeling.
  • Neem ook eens een kijkje op onze Facebook pagina!

Iedereen is welkom in onze kerkdiensten!

CONTACT

Kom een keer langs in de Petrakerk!

De Petrakerk is een open en christelijke gemeenschap voor jong en oud in de gemeente Velsen. De Petrakerk staat voor een heldere Bijbelse boodschap waar de eer aan God en de navolging van Jezus centraal staan. Wil je meer informatie over onze activiteiten of wil je contact?

Ingang kerkzaal:
Petrakerk
Merwedestraat 7
1972VV IJmuiden

Postadres:
CGKV IJmuiden
Postbus 12
1970 AA IJmuiden

Scriba:
Jochen van Leeuwen
scriba@petrakerkijmuiden.nl

Website:
Mark Veltkamp
webmaster@petrakerkijmuiden.nl