Preekrooster2018-07-27T19:36:48+00:00
Loading...

Tenzij anders aangegeven beginnen de diensten om 10.00 uur en 17.00 uur. De kerkzaal is een half uur van tevoren geopend.

Juli 2018

Datum Bijzonderheden Ochtenddienst Middagdienst
1 juli kandidaat Sander Kok (CGK Bunschoten) kandidaat Sander Kok (CGK)
8 juli Belijdenis middag ds. H.P. Brandsma (CGK Hoorn) 14.30 uur  ds. Marco Hofland
15 juli kandidaat Bart van Vliet (CGK Ouderkerk a/d Amstel) kandidaat Bart van Vliet
22 juli br. Bertus Bosman ds. Nico Geertsema (CGK/NGK/GKV Lisse)
29 juli ds. W.W. Nijdam (CGK Alblasserdam) ds. Leon Koopman (CGK Beverwijk Westzaan)

Augustus 2018

Datum Bijzonderheden Ochtenddienst Middagdienst
5 augustus br. Talo Tamminga ds. Freddy Gerkema (NGK Amersfoort)
12 augustus kandidaat Marten van Benthem (GKV) 19.00 ds. Klaas de Vries (Amsterdam Zuidwest)
19 augustus br. Bert Jansen
26 augustus ds. W.W. Nijdam (CGK Alblasserdam) ds. W.W. Nijdam

September 2018

Datum Bijzonderheden Ochtenddienst Middagdienst
2 september ds. Jaap Boerma (GKV Rotterdam-Oost) ds. Willem Griffioen (GKV Aker Amsterdam)
9 september ds. Peter Strating (NGK Den Haag) 19.00 ds. Klaas de Vries (Amsterdam Zuidwest)
16 september Start zondag 19.00 ds. Ed Buitendijk (GKV Rijnsburg)
23 september Heilig Avondmaal ds. H.Sj. Wiersma (GKV Spakenburg-Noord) ds. Arie Reitsema (GKV Amersfoort Vathorst)
30 september ds. René Barkema (GKV Amersfoort-C) ds. Alrik Vos (Hart voor Heerhugowaard)

Oktober 2018

Datum Bijzonderheden Ochtenddienst Middagdienst
7 oktober ds. Egbert Brink (GKV Waddinxveen) ds. Jaap Boerma (GKV R’dam-Oost)
14 oktober professor dr. Eric Peels (TUA) ds. Jan Mudde (NGK Haarlem)
21 oktober kandidaat Huibert van Noort (GKV) ds. Johan Schelling (GKV Haarlem)
28 oktober student Jeroen van Limbeek (CGK) student Jeroen van Limbeek

November 2018

Datum Bijzonderheden Ochtenddienst Middagdienst
4 november ds. Sipke Alserda (GKV Spakenburg-Zuid) ds. Klaas de Vries (Amsterdam Zuidwest)
7 november Dankdag professor dr. Gerard den Hertog
11 november ds. René Barkema (GKV Amersfoort Centrum) 19.00 ds. Klaas de Vries (Amsterdam Zuidwest)
18 november Heilig Avondmaal ds. Erjan van der Linde (CGK Rotterdam-Alexander) ds. Erjan van der Linde (CGK R’dam-Alexander)
25 november ds. Wim Quist (CGK Amersfoort) ds. Wim Quist

December 2018

Datum Bijzonderheden Ochtenddienst Middagdienst
2 december ds. Klaas de Vries (GKV Amsterdam Zuidwest)
9 december ds. Dirk Visser (CGK Amersfoort) ds. Alrik Vos (Hart voor Heerhugowaard)
16 december ds. Rob Nijhoff (GKV Duiven-Velp) ds. Rob Nijhoff
23 december kandidaat Huibert van Noort (GKV) Jan Pieter Balder (Hart voor Heerhugowaard)
25 december Eerste kerstdag br. René Tromp
30 december ds. Alex Boshuizen (NGK Heemstede)
31 december